Hrajemslukem je akční hra pro až 6 hráčů, kdy se dvě skupiny proti sobě snaží co nejvícekrát zasáhnout soupeře šípem s měkkým hrotem pomocí luku. Vyhrává skupina s největším počtem zásahů. 

Cena: 200,- osoba/hodina

BOJ O ŽIVOT!

Klasická hra na životy. Do pole je vhozeno 6 šípů a zahájí se zápas. Po zásahu do povolené zóny těla zasažený se zvednutou rukou běží si vzít život ke své vlajce. U vlajky je počítací zařízení. Po odmáčknutí se vrací zpět do hry. Strana s největším počtem odebraných životů prohrává. 

ŽIVÝ TERČ!

Doplňková hra poté, co si budete chtít odpočinout od hlavního zápasu. Vylosovaný hráč se postaví na určené místo a ostatní se jej z dané vzdálenosti snaží trefit střelou obloukem. Hráč-živý terč se přitom nesmí pohnout. Pohne-li se viditelně, získává bod střelec, ikdyž se netrefí. 

NA PLECH!

Obdoba oblíbené hry bourání pyramidy z plechovek tenisákem. Zde místo tenisáku používáte luk a šíp. Hráč má v každém kole jen jednu ránu. Vyhrává hráč, který sestřelí největší počet plechovek. 

Je to relaivně tvrdá hra a i přes ochranné pomůcky(maska na obličeji) a měkké šípy, může dojít k modřinám po zásahu šípem. Sílu rány ovlivňuje natažení luku a vzdálenost cíle. Všichni střelci budou srozuměni s podmínkami a pravidly a učastní se hry pouze na vlastní riziko.