Pomůžeme Vám smysl Vašeho života

Absence vůle, elánu nebo dokonce odvahy Vám ubírá sil, lehce si zvykáte na ten zdánlivý pocit bezpečí, na tu stereotypní úmornost. Zakrníte uvnitř sebe sama. Díky AGROTERAPII, trpělivému přístupu u nás, třeba objevíte Vaše skryté vlastnosti či touhy. A nejen to. Agroterapie je vhodná pro zlomené srdce i pošramocenou duši. 

Lidé často ve svém životě ztratí pomyslnou nit života. Hledají způsob, který dá jejím životům smysl. Odpověď však pro samotný shon
a denní starosti často nenalézáme. Je to tím, že nedokážeme zpomalit a třeba vyzkoušet věci, které se nám z počátku zdají ještě více všední než věci, které v běžném životě děláme, ale není to tak. Život dovede být pestrý, ale my stále těžko měníme ty dobře známé kulisy všednosti, nebo je naopak používáme jako neproniknutelné hradby vlastních pocitů, uzavřených pocitů, které je přímo nutností čas od času vypustit z té hradby ven. Pro Vaše dobré duševní zdraví a pro Váš život. 

Občas si lidé potřebují pohovořit, svěřit se. Máme zkušenosti a způsob, jak vám pomoci. Přinejmenším ulevit od věcí co Vás tíží. Je to zdánlivě prosté, ale perfektně osvobozující pocit, když najdete v někom oporu. Kdo zachová profesionální přístup, komu lze bezpodmínečně důvěřovat. Diskrétnost je na prvním místě. 

Zavolejte nám a domluvte si schůzku.

604 670 974 nebo 732 935 625

Připravíme pro Vás individuální program!