Pomůžeme Vám objevit šest pilířů Vašeho života

Co tedy jsou ty pomyslné pilíře/stěny života? Jsou to věci-pilíře nebo stěny, které jsou Vám důvěrně známy a přesto jste některé a nebo rovnou všechny pobořili a tak trochu tápete ve tmě vlastního neuspokojení. Absence vůle nebo odvahy Vám ubírá sil a co hůře, lehce si na ten zdánlivý pocit bezpečí, na tu stereotypní úmornost zvykáte. Zakrníte ve svém vnitřním vesmíru. A právě díky AGROTERAPII Vám pomůžeme tyto pilíře, tyto zdi, opět postavit, nebo alespoň opravit. 

Lidé často ve svém životě ztratí pomyslnou nit života. Hledají způsob, který dá jejím životům smysl. Odpoveď však pro samotný shon
a denní starosti často nenalézáme. Je to tím, že nedokážeme zpomalit a třeba vyzkoušet věci, které se nám z počátku zdají ještě více všední než věci které v běžném životě děláme, ale není to tak. I v prostém zabodávání vidlí do slámy lze nalézt spočinutí a poezii. Život dovede být pestrý, ale my stále těžko měníme ty dobře známé kulisy všednosti, nebo je naopak používáme jako neproniknutelné hradby vlastních pocitů, uzavřených pocitů, které je přímo nutnosí čas od času vypustit z té hradby ven. Pro Vaše dobré duševní zdraví a pro Váš život. 

Zavolejte nám nebo napište a připravíme pro Vás individuální program!